Nasz regulamin

§ 1

 1. Pokój/apartament wynajmowany jest do użytku Gości na doby.
 2. Na potrzeby wynajmu doba rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy o godzinie 10.30.
 3. Gość może korzystać bez dodatkowej opłaty z pokoju w godzinach wcześniejszych, jeżeli zostało to ustalone
 4. W naszym obiekcie akceptujemy zwierzęta, jednak po wcześniejszym ustaleniu z właścicielem obiektu (z wyłączeniem miesięcy lipiec i sierpień). Opłata za zwierzę jest jednorazowa.

§ 2

 1. Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którym jest dokonanie przedpłaty zadatku przez Gościa w wysokości 30 % wartości całości zamówienia. Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu podczas meldowania.
 2. Przedłużenia pobytu Gość powinien zgłosić najpóźniej na dzień przed upływem terminu najmu, pod warunkiem, że pokój jest wolny.
 3. Skrócenie pobytu przez Gościa, nie jest podstawą do zwrotu wpłaconej należności.
 4. Podczas meldowania pobierana jest opłata miejscowa w wysokości 2,50 zł za osobę za dobę, którą Gość opłaca gotówką podczas meldunku.

§ 3

 1. Gość powinien używać pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem, to znaczy dla własnych potrzeb zamieszkania i wypoczynku.
 2. W godzinach od 22.00 do 7.00 w pokojach należy zachować ciszę nocną.
 3. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających Gościa jest zabronione chyba, że Gość zaistniałą sytuację zgłosi wcześniej właścicielowi obiektu.
 4. Osoby nie zameldowane mogą przebywać w pokoju od godz. 7.00 do 22.00.
 5. W przypadku złamania któregokolwiek z punktów § 3 Właściciel ma prawo wymeldować Gościa w trybie natychmiastowym, a Gość zobowiązany jest do natychmiastowego opuszczenia obiektu.

§ 4

 1. Sprzątanie w pokoju odbywa się samodzielnie przez Gościa. Środki czystości dostępne są
  w pomieszczeniu gospodarczym usytuowanym na I piętrze obiektu.
 2. W przypadku pobytu w obiekcie powyżej 7 dni, na życzenie Gościa możliwa jest bezpłatna wymiana pościeli, ręczników oraz sprzątanie pokoju.
 3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
 4. Na terenie obiektu obowiązuje segregacja odpadów (plastik, szkło, papier). Kontenery do segregacji odpadów znajdują się przed wejściem do budynku.

§ 5

 1. Właściciel wyznacza miejsce postoju środka transportu Gościa, lecz nie odpowiada za szkody wyrządzone przez osoby trzecie.
 2. Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia pokoju i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada.

§ 6

 1. Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do pokoju, który powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka w pokoju.

Życzymy przyjemnego pobytu.

Scroll to Top